Bez zwycięstwa w lidze juniorów młodszych

Nadal nie wiedzie się juniorom młodszym naszego klubu. Najpierw w ostatniej regularnej kolejce rozgrywek ulegli oni 8:2 Stolemowi Gniewino, a następnie w zaległym meczu MKS Władysławowo 2:4. Szczególnie ta ostatnia porażka boli , bo z przebiegu meczu na nią drużyna nie zasłużyła, choć jak mówi piłkarskie przysłowie gra się 90 minut….. a nie tylko 70. […]

Porażka na zakończenie rundy

Kolejnej porażki doznali seniorzy naszego klubu ulegając w Ełganowie miejscowemu Sokołowi 2:0. Niestety problemy kadrowe naszej drużyny przekładają się bezpośrednio na wynik sportowy, co smuci. Na szczęście runda jesienna jest już za nami. Oby w rundzie wiosennej sprzyjało nam więcej szczęścia i przybywało powodów do radości.

Rezerwy zdobywają punkty walkowerem

Nie doszło do zaległego meczu rezerw seniorów z Pomorzaninem Gdynia, które miały odbyć się na stadionie Ogniwa Sopot w dniu 10.11.2017 roku o godz. 20.00. Drużyna gospodarzy poinformowała nas, że nie jest w stanie wystawić składu na mecz i w związku z tym rezygnuje z jego rozegrania.

P. Gontarz grał w meczu kadry wojewódzkiej 2004

Dzisiaj w meczu mistrzowskim kadry wojewódzkiej pomorskiego ZPN rocznika 2004, z kadrą zachodniopomorskiego ZPN, – rozgrywki PZPN o Puchar im K. Górskiego U-14 – zagrał Paweł Gontarz. Nasz zawodnik to wychowanek trenera Łukasza Wiktorowskiego z grupy rocznikowej 2004/05. Gratulujemy i liczymy na dalsze powołania!

Czarny weekend seniorów, zwycięstwa najmłodszych

Porażką 0:3 zakończył się mecz seniorów z KS Kamienicą Królewską i trudno coś optymistycznego napisać po tym meczu. Była to trzecia kolejna porażka zespołu, która zepchnęła chyba już na dłużej nasz zespół w środkowe rejony tabeli. Prawdziwej klęski doznała druga drużyna, która przegrała z PORTOWCEM II 0:12. Jak widać w klasie B można wygrać 10 […]