Porażka z Sierakowicami

Po różnych perturbacjach z miejscem rozegrania meczu ostatecznie dziś o godz. 13:00 na stadionie Polonii przy ul. Marynarki Polskiej rozegraliśmy mecz z GKS Sierakowice. Z zapowiedzi walki o 3 zwycięstwo z rzędu niestety nic nie wyszło. Przegraliśmy 0:2. Martwi to, że w  kolejnym meczu z drużynami z dolnych rejonów tabeli nie potrafimy wygrać. O porażkach zapominamy […]

Wygrywamy z Orlętami 2:3!!!

W niedzielę rozegraliśmy kolejny mecz V ligi. Tym razem nasi zawodnicy udali się do Redy na mecz z miejscowymi Orlętami. Wygraliśmy 3;2. Cały zespół wydarł te punkty z boiska! Bramki zdobyli Truty, Zgliński, Binerowski, ale gratulacje należą się wszystkim zawodnikom!  

Zwycięstwo w derbach z Gedanią II

W rozegranym na naszym stadionie meczu derbowym pokonaliśmy Gedanię Gdańsk II 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Paczek 27′ i Damian Klawa 54′. Było to pierwsze zwycięstwo w obecnej rundzie naszego zespołu i liczymy, że ta passa będzie trwać.  

Przykra porażka z SPK Kamionką Sopot

Niestety po słabym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy na własnym stadionie zaległy mecz 18 kolejki z SPK Kamionką Sopot 0:1. Liczymy na szybką rehabilitacje naszych zawodników w derbowym pojedynku z Gedanią II Gdańsk.