Zwycięstwa młodzików i trampkarzy

Drużyna młodzików naszego klubu z łączonego w lidze JD2 gr.2 rocznika 2005/2006 rywalizowała tym razem z AP KP II Gdynia. Pomimo szybkiej utraty bramki drużyna się pozbierała i do przerwy prowadziła dwoma bramkami. Ostatecznie pewna wygrana 6:1, w sumie po dobrej grze. Bramki zdobywali: Michał Kozłowski, Alan Trindade, Wiktor Kubiak, Patryk Gontarz (dodatkowo 4 asysty) i 2 Xavier Łyżeń.

Podobnie jak młodzi koledzy swój mecz z Sokołem Ełganowo wygrali chłopcy z rocznika 2004/2005 rywalizujący w lidze JC2 gr 2. Podopieczni trenera Łukasza Wiktorowskiego pewnie wygrali 4:0 na boisku w Ełganowie, pomimo że fragmentami gra nie układała się najlepiej. Jednak obiektywnie trzeba przyznać , że wpływ na taki obraz meczu odegrała niewątpliwie bardzo mocno przeszkadzająca wichura i przenikliwy chłód. Swoje dwie pierwsze bramki w Polonii zdobył Marcin Wegenke, dodatkowo dwie piękne bramki dołożyli Paweł Gontarz (bezpośrednio rzutu wolnego z odległości ok. 20 m) i Wiktor Kubiak (przepiękny strzał z odległości ok. 25 metrów).

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im kolejnych zwycięstw.