Czarny weekend seniorów, zwycięstwa najmłodszych

Porażką 0:3 zakończył się mecz seniorów z KS Kamienicą Królewską i trudno coś optymistycznego napisać po tym meczu. Była to trzecia kolejna porażka zespołu, która zepchnęła chyba już na dłużej nasz zespół w środkowe rejony tabeli.

Prawdziwej klęski doznała druga drużyna, która przegrała z PORTOWCEM II 0:12. Jak widać w klasie B można wygrać 10 bramkami, by za chwile przegrać 12. Ale po tym meczu jeden wniosek nasuwa się bardziej drużyna przegrała nie umiejętnościami czysto piłkarskimi, tylko niestety „sama ze sobą”. Niektórzy zawodnicy mocno powinni przemyśleć ten mecz.

Niestety dalej bez zwycięstwa są juniorzy młodsi którzy przegrali 1:7 z SI ARKĄ Gdynia II, a honorową bramkę udało się zdobyć dopiero w doliczonym czasie gry.

Porażki seniorów osłodzili nam nieco młodzicy i trampkarze.
Ci pierwsi z rocznika 2005/2006 pokonali na wyjeździe w Gdyni Bałtyk 6:1, zaś trampkarze z grupy 2004/05 rozbili u siebie Olimpic Gdańsk 10:1. 👍💪 !
Drużyna trenera Wiktorowskiego (rocznik 2004/2005) awansowała na drugie miejsce w tabeli i nadal pozostaje w walce o awans do ligi wojewódzkiej, zaś młodzicy awansowali na 6 miejsce w tabeli.