Przegrywamy na inauguracje z KS Mściszewice

W meczu rozegranym w Stężycy ulegliśmy KS Mściszewice 2-1.
Mecz rozgrywany był na sztucznym boisku przy wietrznej aurze i minusowej temperaturze. Pierwsza połowa była całkiem wyrównana i toczyła się głównie środkowej części boiska. Obie drużyny starały się grać pressingiem, ale na niewiele to się zdawało. Jednak to gospodarze tego meczu wykazali się większą determinacją i walką w grze. Po jednym z ataków, Mściszewice uzyskały rzut wolny z bocznej strefy boiska. Piłka dośrodkowana przez zawodnika KS’u wleciała w pole karne, minęła się z wszystkimi zawodnikami i wpadła obok bezradnego Olszackiego.
Na drugą połowę wyszliśmy o wiele bardziej zaangażowani. Praktycznie większość czasu gry utrzymywaliśmy się przy piłce. Jednak po jednym z długich zagrań błąd popełnili Bloch i Skarżyński, a napastnik gospodarzy w sytuacji sam na sam pokonał Olszackiego.
Do końca meczu atakowaliśmy, a ostatnie 10 minut graliśmy w przewadze jednego zawodnika (po czerwonej kartce). Udało się zdobyć tylko jedną bramkę. Bezpośrednio z rzutu rożnego gola strzelił Ashot, był to zarazem debiut tego zawodnika.
Postawą w tym meczu nie zasłużyliśmy na wiele. Trzeba odkuć się w najbliżej kolejce przeciwko Bałtykowi.
Olszacki – Lewczuk, Bloch, Zgliński, Pekrul (Ashot) – Skarżyński, Cichocki, Juszczyk (Kudan) – Truty (Jakovchenko), Binerowski ( Bułakowski), Plesiak,

Bramka: Ashot