Transfer do Si-Arka Gdynia!

Po bardzo dobrym sezonie (24 bramki w lidze), na wypożyczenie do SI Arka Gdynia udaje się Paweł Gontarz z rocznika 2004/2005 wychowanek Łukasza Wiktorowskiego.

Mamy nadzieję, że będzie mu dane zadebiutować jako pierwszemu zawodnikowi wychowanemu w Polonii Gdańsk w CLJ U-15.

Życzymy mu powodzenia, jednocześnie mając nadzieję, że kolejni nasi chłopcy w przyszłości będą przechodzić do grup młodzieżowych najlepszych klubów w województwie czy w Polsce.

Przy okazji transferu, chcielibyśmy wyraźnie zaznaczyć, że zawsze będziemy wspierać naszych zawodników chcących rozwijać się w najlepszych klubach, ale nie potrafimy czasami zrozumieć decyzji zawodników czy też ich rodziców którzy odchodzą do klubów o podobnym poziomie sportowym i podobnym stanie organizacyjnym.

Dla naszych zawodników tych obecnych i nowych w miarę możliwości klubowych staramy się poprawiać infrastrukturę stadionową i klubową. W najbliższych tygodniach uruchomiona zostanie dla naszych zawodników salka motoryki i nowa salka siłowni. Dzięki temu dla wszystkich grup zostaną wprowadzone zajęcia motoryki, dla starszych także siłownia, a co najważniejsze na własnych obiektach!!!

Zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki chcących realizować pasję do gry w piłkę nożną w naszym klubie do zgłaszania się do poszczególnych trenerów grup młodzieżowych.

Trwa wolny nabór do wszystkich roczników w klubie!.