Porażka na początek ligi.

W mocno młodzieżowym składzie rozpoczęliśmy rozgrywki nowego sezonu 2018/2019 w Lidze Okręgowej No10.pl.
W tym sezonie, staramy się postawić na naszych wychowanków i dawać grać jak najmłodszym zawodnikom, którzy dopiero co zakończyli wiek juniora i muszą po raz pierwszy zmierzyć się w grze seniorów.
Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że będzie to bardzo ciężki początek sezonu dla nowo budowanej drużyny.
Ale w pewnym sensie ma to być kierunek ku przyszłości klubu. Kadra naszego zespołu zmieniła się całkowicie i jest to mieszanka młodości i doświadczenia. Czy będzie to mieszanka wybuchowa zobaczymy w przyszłości.

Pierwszy mecz w Pszczółkach w środę 15.08.2018r. potwierdził, że drużyna potrafi grać w piłkę, ale aby zwyciężać w lidze potrzeba konsekwencji w grze i odpowiedzialności. Jednego i drugiego nam niestety zabrakło, dwie czerwone kartki pozbawiły nas możliwości rywalizacji. Jedyną bramkę zdobył dla nas Damian Belecki.
Trudno oceniać zespół po meczu gdzie przez godzinę musimy grać w 10 , a ostanie 30 minut w 9.
Nawet jednak grając w 9 staraliśmy się kreować sytuacje pod bramką przeciwnika, co w konsekwencji przy stanie 1:2, pozwalało wierzyć że będziemy w stanie przynajmniej doprowadzić do remisu. Niestety ostatnie 15 minut pozbawiły nas złudzeń. Mocno osłabiony i zmęczony zespół nie dał rady i pierwsza w sezonie porażka stała się faktem.