Porażka seniorów w Redzie

Trzeciej z rzędu porażki doznał zespół seniorów. Tym razem ulegliśmy drużynie Orląt Reda 0:3.

Nie był to najlepszy mecz naszej drużyny, ale wynik nie odzwierciedla samego przebiegu gry.

Co z tego skoro znowu niestety błędy i nieuwaga doprowadziły do strat bramek. Tworzymy w meczach swoje sytuacje, okresami prowadzimy  grę,  a później niestety przytrafiają się nam bramki „z niczego”. Nie wykorzystujemy 5-6 sytuacji w meczu, za to nasi przeciwnicy wykorzystują sytuacje bezlitośnie. Nasza młoda drużyna musi solidnie popracować nad odpowiedzialnością w grze i konsekwentnym działaniem w trakcie gry. Wymaga to cierpliwości i czasu, ale każdy z naszych zawodników zdawać sobie musi jednocześnie sprawę, że musi przejść przyśpieszony kurs nauki gry seniorskiej.

Nadal jednak wierzymy że projekt szkolenia młodzieży i jak najszybsze wprowadzanie zawodników do „dorosłej” piłki przyniesie nam korzyści.