Wyniki grup młodzieżowych

Juniorzy młodsi rocznik 2002/2003

Niestety po raz kolejny nasi juniorzy młodsi (U-17) zawiedli .. chyba przede wszystkim siebie. Remis 2:2 w Osicach nie jest szczytem możliwości tej drużyny, od której wymagamy gry na odpowiednim poziomie…. dużo wyższym. Powoli czas tłumaczeń, że złe boisko, że nowa drużyna itd. się kończy. Liczmy, że zła passa zespołu się odwróci i drużyna zacznie wygrywać z przeciwnikami , którzy jak najbardziej są w jej zasięgu.

KS Base Osiczanka Osice – SKS Polonia Gdańsk 2:2 (Przemysław Gaffke, Michał Kruszewski)

Bilans zespołu: 1 zwycięstwa , 2 remisy, 4 porażki , miejsce w tabeli : 8

 

Trampkarze rocznik 2004/2005

Nie zawodzi drużyna trampkarzy (U-15). „Czwarte kolejne zwycięstwo cieszy. Tym bardziej,  że odniesione na ciężkim dla nas zawsze terenie w Pruszczu Gdańskim. Bramek w naszym wykonaniu powinno być przynajmniej kilka więcej, ale raziliśmy w tym meczu nieskutecznością. A czasami gospodarzy ratował bramkarz. W sumie cały czas posiadaliśmy inicjatywę, a przede wszystkim, dzięki bardzo dobrej grze naszych obrońców i bramkarza, nasi ofensywni zawodnicy mieli możliwość stworzenia wielu sytuacji. Bramkę po dobitce zdobywa Nikodem. Brawo cała drużyna.” – krótko podsumował jeden z trenerów zespołu Andrzej Gontarz.

Polonia zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 19 punktów, ale jednym meczem mniej od prowadzącej Wietisca Skarszewy (21pkt , 9 meczy).

Czarni Pruszcz Gdańsk – Polonia Gdańsk 0:1 (Nikodem Bieńkowski)

Bilans zespołu: 6 zwycięstw , 1 remis, 1 porażka , miejsce w tabeli : 3

 

Młodzicy rocznik 2006/2007  (D1 gr. 2):

Gedania II Gdańsk – Polonia Gdańsk 2:1 (Oskar Walczakowski)

Bilans zespołu: 2 zwycięstwa , 8 porażek , miejsce w tabeli : 12

 

Młodzicy rocznik 2007  (D2 gr. 3):

Polonia Gdańsk – GSS Potok II Pszczółki 7:1 (Stefan Sierota 3′, Jan Popkowski 14′, Jakub Jeżewski 26′, Konstanty Węgliński 32′, Tytus Łejmel 35′, Szymon Brzeski 53′, Eryk Sienkiewicz 60′).

Bilans zespołu: 2 zwycięstwa , 6 porażek , miejsce w tabeli : 9