Informacja o sytuacji drużyn młodzieżowych

Rocznik 2004/2005 pauzował w kolejce, gdyż po wycofaniu się drużyny Jaguara II Gdańsk z rozgrywek automatycznie został przyznany naszej drużynie walkower 3:0, co oznacza że bez gry uzyskaliśmy  3pkt. Obecnie prowadzona już samodzielnie przez trenera Andrzeja Gontarza drużyna zajmuję drugie miejsce w lidze tracąc dwa punkty do GTS Pruszcz Gdański, ale ma jeden mecz zaległy.

Nie grała swojego meczu także drużyna juniora młodszego (roczniki 2002/2003), kierowana przez trenera Marcina Kasprzaka która pauzowała w kolejce.

Obie drużyny wykorzystały wolny termin na rozegranie wewnętrznego sparingu w którym lepsi okazali się  juniorzy młodsi wygrywając 5:2 (2:1). Mecz mógł się podobać, bo z obu stron było dużo walki , zaangażowanie i kilka bardzo ładnych akcji.

 

Po zawirowaniach w klubie związanych z odejściem trenerów i późniejszym działaniem byłych już trenerów z rozgrywek zmuszeni byliśmy wycofać drużynę rocznika 2006, zaś drużyna rocznika 2007 musiała przesunąć swój mecz z Bałtykiem Gdynia, a by mieć chwilę czasu na zareagowanie wobec powstałej sytuacji. Dziękujemy w tym miejscu Bałtykowi i Pomorskiemu ZPN za zrozumienie sytuacji i wyrażenie zgody na przesunięcie meczu. Obecnie po połączeniu roczników 2007 i 2008 na nowo odbudowywany zespół trenowany jest przez trenera Adama Kozłowskiego.

 

Drużyna rocznika 2009 , której trenerem jest Łukasz Wiktorowski uczestniczyła w turnieju PZPN rocznika 2008 w ramach rozgrywek E1 gr. 21. , a już w najbliższym weekendzie grać będzie w swoim roczniku w ramach rozgrywek E2 gr. 16.

 

Zmiany nastąpiły także na stanowisku trenera w grupie rocznikowej 2010/2011, którego trenerem został Kamil Lucewicz, pełniący dotychczas rolę asystenta trenera Łukasz Wiktorowskiego w roczniku 2009. Życzymy trenerowi powodzenia w samodzielnej pracy z najmłodszymi obecnie chłopcami.

Powstaje także w klubie grupa naborowa rocznika 2012/2013  do której zapraszamy wszystkie chętne dzieci . Pierwsze zajęcia odbywać się będą o godz. 17.00 w poniedziałki i środy na murawie stadionu żużlowego GKS Wybrzeże Gdańsk przy ul. Zawodników 1.