Rocznik 2004/2005 drugi na koniec sezonu

Rocznik 2004/2005 z drugim miejscem w lidze na trzy kolejki przed końcem sezonu!!
Brawa dla naszych zawodników.

 

„Dzisiejszym zwycięstwem nad Czarnymi Pruszcz Gdański 4:2 zapewniliśmy sobie drugie miejsce w lidze na koniec sezonu.!! Brawa dla naszego zespołu!
Od pierwszych minut mieliśmy być skoncentrowani w obronie i agresywni w odbiorze starając się zaskoczyć obronę przeciwnika. Stało się inaczej. Krótko po rozpoczęciu gry błąd naszej obrony zakończył się bramką dla gości. Od tego jednak momentu….. zaczęliśmy grać w piłkę i już do końca pierwszej połowy przeważaliśmy w meczu co przełożyło się pod koniec pierwszej połowy na bramki Marcina Wegenke z karnego i Mateusza Wasielewskiego po najładniejszej zespołowej akcji tego meczu.
Nasza gra choć miewała mankamenty (skuteczność!!!!) mogła się podobać i w drugiej części gry udokumentowaliśmy swoją przewagę kolejną bramką po ładnej akcji Nikodema Bieńkowskiego. Gdy wydawało się że spokojnie kontrolujemy mecz…. straciliśmy bramkę. Nie zraziło to naszych zawodników i po kolejnej akcji Mateusz Szymański strzela swoja kolejną bramkę w sezonie.
Za walkę, determinację i dojrzałość należą się chłopakom wielkie brawa. Dzisiaj zadebiutował w naszej drużynie Miłosz Enerlich i liczymy że kolejni chłopcy będą się do nas zgłaszać by zagrać w naszej drużynie w nowym sezonie.”-  Źródło strona rocznika 2004/2005