Podsumowanie rozgrywek juniorskich

Kończą się rozgrywki w ligach juniorskich i już można cześć z nich podsumować.
Juniorzy młodsi klubu rocznik (2002/2003) , których trenerem jest Marcin Kasprzak wygrali mecz z Osiczanką Osice i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zajmują w swojej lidze B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2 miejsce 8. Liczymy że z pełną mobilizacją podejdą do ostatnich meczy i zakładany przed rundą cel w postaci 6 miejsca osiągną.

O postawie trampkarzy z rocznika 2004/2005 już pisaliśmy. Podopieczni trenera Andrzeja Gontarza skończą sezon niezależnie od wyników na drugim miejscu w tabeli. Gdyby nie perturbacje na początku tej rundy mogło być lepiej, ale i tak drużyna zasługuje na brawa bo z roku na rok plasuje się w swojej kategorii wiekowej co raz wyżej. GRATULACJE!

W roczniku 2006/2007 w połowie rundy nastąpiło coś czego nikt w klubie nie był w stanie przewidzieć. Po odejściu 11 zawodników, został rozwiązany zespół 2006, zaś ligę rocznika 2007 dokończą chłopcy z rocznika 2007 i 2008 którzy zdecydowali się pozostać w klubie i których musieliśmy dodatkowo pozyskiwać.
Podopieczni Adama Kozłowskiego grają w tej chwili na miarę swoich możliwości i widać z meczu na mecz postęp w ich grze. Liczymy że po sezonie przyjdą do nas kolejni chłopcy i powoli roczniki zostaną odbudowane.

Chłopcy z rocznika 2009 trenowani przez Łukasza Wiktorowskiego grali w lidze starszej rocznika 2008 (E1 gr 21) i w tej klasie zajęli na koniec sezonu 2 miejsce!!!!
Ci sami chłopcy występowali także w jednej z najsilniejszych grup rocznika 2009 E2 gr. 16 wygrywając swoją grupę m.in z Lechią Gdańsk (2010), Jaguarem Gdańsk, Gedanią Gdańsk, AP Gdańsk, Ex-Siedlce.
GRATULACJE! Zobaczymy jak dalej potoczą się losy tej drużyny, bo mają oni szanse powalczyć w przyszłym roku o jeszcze lepsze wyniki i mamy nadzieję że drużyna nie zostanie „rozkradziona”. Kilku chłopców bowiem już w tej chwili budzi zainteresowanie najmocniejszych klubów w województwie.