Juniorzy młodsi rozpoczęli od wygranej

Juniorzy młodsi prowadzeni w tym sezonie przez duet trenerów Andrzej Gontarza i Marcina Kasprzaka przystąpili do gry w lidze od meczu na wyjeździe z drużyną Gedanii Gdańsk w drugiej kolejce ligowej (pierwszy mecz z GAP Sparta został przełożony na 17.09.2019r.).

Na nowo budowana drużyna, która przed sezonem doznała kolejnych osłabień kadrowych (5 zawodników) przystąpiła do rozgrywek w całkowicie nowym składzie połączonych roczników 2003-2005. W pierwszym swoim meczu pokazała naprawdę kilka fajnych i pomysłowych akcji i w pełni zasłużenie pokonała drużynę Gedanii. Szkoda tylko,  że mecz juniorów młodszych odbywał się na boisku o szerokości niewiele większej od pól karnych, ale cóż i w takich warunkach trzeba sobie radzić. My cieszymy się, że możemy szkolić i grać na naturalnej murawie!!!!

Dzisiaj w naszym zespole zadebiutowali Mateusz Fierka (gol i asysta) i Dariusz Szulfer z rocznika 2003, dla których był to pierwszy mecz na poziomie juniorskim w rozgrywkach mistrzowskich. Grali też nasi dwaj najmłodsi zawodnicy z rocznika 2005 Patryk Gontarz (45′ – zszedł z boiska w wyniku kontuzji oraz Michał Kozłowski. Dwie bramki w meczu zdobył Michał Puchała.

Dobry mecz naszego zespołu i zwycięstwo 3:1. Brawo za ambicję walkę i mądrość w grze.