Tylko remis juniora młodszego

„Remisujemy dzisiaj mecz z Wybrzeżem Gdańsk, z którym nigdy dotąd nie przegraliśmy i tradycja została podtrzymana. Źle weszliśmy w mecz, a gapiostwo i nierozwaga niektórych naszych zawodników w pierwszych 10 minutach mogła nas kosztować utratę bramki. Karny przeciwko nam z „księżyca” i szkoda że sędzia stosował swoje standardy tylko w jedną stronę, bo przy dwóch sytuacjach równie dobrze my mogliśmy mieć rzuty karne”.  – powiedział trener Andrzej Gontarz

„Mieliśmy swoje okazje, ale szwankuje u nas skuteczność i jest to element nad którym będziemy ciężko pracowali. Dzisiaj debiutowali u nas kolejni zawodnicy i widać, że powoli drużyna się konsoliduje. Brawo dzisiaj za zaangażowanie, ale szkoda niewykorzystanych szans.”– dodał.

My też liczymy na przełamanie się juniorów w następnym meczu. Do drużyny dochodzą kojeni chłopcy i powoli kadra zespołu się rozbudowuje. Ten sezon traktujemy w klubie  nieco inaczej niż dotychczas. Drużyna która po sezonie praktycznie zmieniła skład (w ciągu 2 lat ubyło z drużyny 11 zawodników) nadal prezentuje się nieźle, ale musi dostać nieco czasu, aby zaczęła  funkcjonować na miarę oczekiwań w klubie.

„Szkoda nam odejść z klubu, ale nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić. Chłopcy za namową innych, czy też z własnych wyborów odeszli do innych klubów. Czy zrobili dobrze zobaczymy w przyszłości, ale wolimy jak nasi zawodnicy idą do np. zespołu z Centralnej Ligi Juniorów jak to było w tym roku i poprzednim roku, a nie do drużyn równorzędnych lub od nas piłkarsko słabszych. To im nic nie daje. A jak się okazuje kilku z nich w tej chwili nawet nie gra w swoich zespołach. My trenujemy na naturalnej murawie, mamy możliwość korzystania w klubie z siłowni, salki motoryki czy sauny, salki odpraw. Wiadomo nie wszystko jest pięknie i ładnie wykończone, ale jest i ma służyć naszym zawodnikom”. – na zakończenie dodał trener juniorów.