Zwycięstwo w ostatnim meczu rundy jesiennej

Po nerwowym meczu w pierwszej połowie, tuż po przerwie udało nam się przełamać w końcu drużynę z Gowidlina i strzelić pierwszą bramkę w meczu. W tej akcji wyszło piłkarskie porzekadło, że gra się do końca i to dzięki determinacji, po swoim strzale i dobitce Piotr Zubkowicz wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie.

W okresie 58-60 minuty spotkania zawodnik Gowidlina w przeciągu 2 minut otrzymał dwie żółte kartki, czego konsekwencją była czerwona kartka.  Do rzutu wolnego podszedł w 60′ Jakub Zgliński i pięknym strzałem w okienko podwyższył nasze prowadzenie w meczu. Niestety dla nas od tej chwili nastąpił słaby okres gry naszego zespołu, który pomimo gry w przewadze zaczął popełniać co raz więcej błędów i niedokładności. Wynik meczu po błędzie bramkarza i dobitce ustalił Robert Cichocki w 88′.

Niestety pozostałe mecze w naszej grupie nie ułożyły się po naszej myśli i do liderów grupy tracimy odpowiednio 5 i 6 punktów. Druga runda w naszym wykonaniu musi być już lepsza i bez piłkarskich wpadek, bo przynajmniej 2 porażek powinniśmy uniknąć.