Porażka z Sierakowicami

Po różnych perturbacjach z miejscem rozegrania meczu ostatecznie dziś o godz. 13:00 na stadionie Polonii przy ul. Marynarki Polskiej rozegraliśmy mecz z GKS Sierakowice. Z zapowiedzi walki o 3 zwycięstwo z rzędu niestety nic nie wyszło. Przegraliśmy 0:2. Martwi to, że w  kolejnym meczu z drużynami z dolnych rejonów tabeli nie potrafimy wygrać. O porażkach zapominamy […]

Wygrywamy z Orlętami 2:3!!!

W niedzielę rozegraliśmy kolejny mecz V ligi. Tym razem nasi zawodnicy udali się do Redy na mecz z miejscowymi Orlętami. Wygraliśmy 3;2. Cały zespół wydarł te punkty z boiska! Bramki zdobyli Truty, Zgliński, Binerowski, ale gratulacje należą się wszystkim zawodnikom!  

Zwycięstwo w derbach z Gedanią II

W rozegranym na naszym stadionie meczu derbowym pokonaliśmy Gedanię Gdańsk II 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Paczek 27′ i Damian Klawa 54′. Było to pierwsze zwycięstwo w obecnej rundzie naszego zespołu i liczymy, że ta passa będzie trwać.  

Przykra porażka z SPK Kamionką Sopot

Niestety po słabym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy na własnym stadionie zaległy mecz 18 kolejki z SPK Kamionką Sopot 0:1. Liczymy na szybką rehabilitacje naszych zawodników w derbowym pojedynku z Gedanią II Gdańsk.

Mecz z Kamionką Sopot przełożony

Zaplanowany na dziś mecz z Kamionką Sopot został przełożony na inny termin, w wyniku awarii na Stadionie przy Marynarki Polskiej. Mecz odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 16:30

Remis z rezerwami Bałtyku.

Połowicznym sukcesem zakończył się wyjazd naszego zespołu na mecz do Gdyni z rezerwami Bałtyku. Uniknęliśmy porażki , ale remis nie zadawala naszej drużyny. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kudan oraz Binerowski.

Zaproszenie na kolejny mecz ligowy

W niedzielę 25.03.2018 rozegramy kolejny mecz ligowy. Po nieudanej inauguracji w Mściszewicach, liczymy na pierwsze zwycięstwo w tej rundzie!

Przegrywamy na inauguracje z KS Mściszewice

W meczu rozegranym w Stężycy ulegliśmy KS Mściszewice 2-1. Mecz rozgrywany był na sztucznym boisku przy wietrznej aurze i minusowej temperaturze. Pierwsza połowa była całkiem wyrównana i toczyła się głównie środkowej części boiska. Obie drużyny starały się grać pressingiem, ale na niewiele to się zdawało. Jednak to gospodarze tego meczu wykazali się większą determinacją i […]

Zwycięstwo w ostatnim sparingu

W ostatnim test-meczu przed rundą wiosenną pewnie i wysoko pokonaliśmy GTS Goszyn 5-0. Cieszy zarówno wysoka wygrana jak i gra naszych zawodników, którzy dominowali przez całe spotkanie. Bramki zdobyli: Cichocki 2, Kudan, Truty, Zgliński.  Niedługo na naszym profilu podsumowanie przygotowań oraz ruchów transferowych!

Przegrywamy z Potokiem 3-4.

We wczorajszym sparingu musieliśmy uznać wyższość Potoku Pszczółki. Fatalnie zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie, w której straciliśmy 4 bramki w odstępie 10 minut. Przeciwnicy pokazali o wiele większe zaangażowanie i determinację, aby osiągnąć dobry wynik. Po wykonanych roszadach w naszym składzie w drugiej połowie, gra wyglądała o niebo lepiej. Nie udało się jednak dogonić przeciwnika […]