Stadion

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lokalizacja: Stadion usytuowany jest przy ul. Marynarki Polskiej 177 w dzielnicy „Młyniska” obok węzła komunikacyjnego „ Kliniczna” i w sąsiedztwie budynku Stoczni Północnej.

Trybuny: wjazd na parking i kasa biletowa znajdują się przy wejściu na stadion od ul. Marynarki Polskiej (obok budynku Stoczni Północnej), ilość miejsc siedzących: 3. 500 krzesełek (podczas meczów udostępniona jest tylko trybuna od strony ul. Twardej), jest także sektor dla zorganizowanych grup kibiców gości.

Parametry boiska: długość – 110m, szerokość – 74m.

Dojazd na stadion

images

1. Samochód
od strony Gdańska Głównego
na wysokości budynku Centrum Techniki Okrętowej tzw. „Zieleniaka” kierować się na ul. Jana z Kolna ( po prawej stronie mija się Plac Solidarności z Pomnikiem Poległych Stoczniowców 1970 „ Trzech Krzyży”) i dalej ul. Marynarki Polskiej, za budynkiem Stoczni Północnej skręć w prawo i kieruj się na parking za szlabanem;

Od strony Gdańska Wrzeszcza
kierując się w kierunku Gdańska Głównego ulicą Aleja Zwycięstwa na wysokości Opery Bałtyckiej skręć w lewo w ulicę Generała Józefa Hallera, przejeżdżając pod wiaduktem kolejowym (do 3,5 m) skręć w pierwszą w prawo w ulicę Kliniczną, trzymaj się prawego pasa i na węźle przejeżdżając pod kładką dla pieszych skręć w pierwszą w prawo na ulicę Marynarki Polskiej, po zjeździe z węzła Kliniczna skręć w pierwszą w lewo przed budynkiem Stoczni Północnej.

z ulicy Aleja Grunwaldzka skręć w lewo w ulicę ks. Leona Miszewskiego, na wysokości Placu Komorowskiego na rondzie skręć w prawo w ulicę Adama Mickiewicza, na pierwszych światłach w prawo w ulicę Generała Józefa Hallera, trzymając się lewego pasa wjedź na w ulicę Kliniczną (przed wiaduktem kolejowym na światłach w lewo) i na węźle przejeżdżając pod kładką dla pieszych skręć w pierwszą w prawo na ulicę Marynarki Polskiej, po zjeździe z węzła Kliniczna skręć w pierwszą w lewo przed budynkiem Stoczni Północnej.

images2

2. Szybka Kolej Miejska (SKM)
jadąc z dowolnego kierunku wysiądź na przystanku Gdańsk Politechnika i maszeruj w kierunku ulicy Kliniczna, przejdź pod tunelem i kieruj się w stronę wejścia na stadion przy budynku Stoczni Północnej (ok. 250m).

images3

3. ZTM – tramwaj
tramwajem nr. 7, 8,10 – wysiąść na przystanku „Stocznia Północna” lub „Twarda”.